Červen 2010

Králíček aneb krvavá Tery

30. června 2010 v 21:21 Moje bláboly
Ahoj další článek ničem a o všem.
Znáte dětství. Je to doba kdy prostě máte starosti tipu, kdy budou mít barbíny svatbu, jak bolí říznutí nožem, co je v kindervajíčku, kdo u těch rodičů v ložnici tak vzdychá a tak dále. Už jenom tohle není moc napsáno dětsky ale to je jedn jelikož ani nevim proč by to jedno být nemělo. Ale to je jedno. Dostanu se tedy ke králíčkovi. Krásný slovo že? Králíček,  Králíček,  Králíček,  Králíček,  Králíček,  Králíček a ještě jednou  Králíček :) Ae to je jedno jelikož to není k tomu tématu nýbrž skanduji slovo Králíček ale docela mě to baví. No s králíčkem mám zážitek z dětství. Začíná tedy vysílání. Poprosím diváky aby se pohodlně usadily do svých židlí. Také prosím lidi kteří si nechtějí zničit představu o tom jak jsou malé holčičky roztomilé a jak jsou mírumilovné. To je asi všechno ale to je celkem jedno. Zase to slovo "jedno".  Když mi byli asi 4 roky tedy to mi bylo míň než pět roků a jelikož mi byli 4 nebyla jsem ještě stará bába (,,Jé už mi bude 5 a budu už stará bába".Moje slova) Měli neměli jsme králíky. Když jsme jednho zabíjeli táta z něho nechal kůži, byla celá od krve a bila bílá. A já malá morbidní Terezka jsem hnedka kožešinku zabavila. Celá od králičí krve jsem běhala se svojí kožešinkou po zahradě a za žádnou cenu jsem ji nikomu nechtěla dát. Rodiče se mnou smlouvali ale já svého chundeláčka nedala. Krev na mně už zasichala a já né a né pustit svého kamaráda. Tulila jsem se k němu pusinkovala ho a hladila. No nevim jak mě ho nakonec zbavili ale vim že jsem hdně bulela a taky že krev ze mně nechtěla zrovna moc pustit. No to je asi vše.
Loučí se s vámi Telezka Klálíšková 

ŠprTerka

30. června 2010 v 21:05 Moje bláboly
Tak ještě teďka tomu nemůžu uvěřit. No jako nevim no. Očekávám 2 dvojky a ono prd! Učitelka nám říká že je 11 vyznamenání (ze 22 lidí) No říkám si UF! Jelikož za 7 dvojek ještě bylo. Plná očekávání o tom že dostanu ty dvojky sedím v lavici a poslouchám koho si učitelka přizve na místo smrti tedy před tabuli. Začínala nejlepším vysvědčením. No říkám si že by mě zajímalo kdo tedy dopadl tak dobře. A hádejte! Já. A místo očekávaných dvoječek mám samí jedničky. No tybrďo. Učitelka češtiny říkala že se jí líbí jak píšu a že jí to nedalo a fyzikář nevim proč změnil názor každopádně jsem dostala doma vynadáno za to že kazím rodiný průměr. No já nemůžu za to že všeci tři sourozenci jsou gumy a měli 3, 4, 5.. No mám děsnou radost. Jo a pak vám sem musim dát svůj výtvor z ČJ který mi rozhodl o známce. No teda..

Jo a musím vám sem dát fotku "štěňátka"..
Árný

Kde jsou ty léta aneb nech toho nebo na tebe pošlu tátu

29. června 2010 v 17:19 Moje bláboly
Jaj tohle je pro mě hodně dobré téma. Pamatuji si na ty léta kdy jsem chodila do školky, no chodila ale nechtěl jsem tam chodit. A právě s hračkou se mi spojuje i taková zrada... Šla nešla jsem s maminkou do školky a opět jsem nechtěla mamku pustit. A kámen úrazu " Ilonka". Slečna Ilonka Stupidní vysypala košíček s hračkami do kuchyňky. No a mamku nenapadlo nic jiného než abych šla Ilonce pomoct. Sbírala jsem tedy cukry, kompoty, pítí a další dětské blbinky a moje mamka, hádejte co udělala? Zradu! Mezitím co jsem uklízela odešla ze školky! No když jsem to zjistila řvala jsem jak tur.  No první vzpomínka.

panenka

A další spojenost s hračkou je asi to věčné hádaní..,,Néééé já to měla první. ",,No a co ale je to moje a já si to zamluvil." ,,Nene." ,,Béééééééé ;-(." No a hnedka se mi vybaví to čím jsem se věčně bránila. ,,Můj táta má óbří svaly a brácha taky jestli mi to nedáš tak ho na tebe pošlu a on tě zmlátí!" Trošku surové na malou culíčkatou holčičku která každýmu připadala velmi roztomilá..
koníci

Zámek Nechanice

22. června 2010 v 21:18 Budovy, města, místa
Výlet z neděle

Konečně léto

22. června 2010 v 21:09 Příroda
Ahoj tak konečně léto, že? Už jsem se na něj nemohla dočkat... No a jinak dneska jsem si dělala karamel. No to byla dobrota.. Ještě mám a stále cucám.

PÁR OTÁZEK
A co jaký bude vysvědčení? Já budu mít asi 2 z fyziky a češtiny
Těšíte se na prázdniny? Jááá hrozně
A kam pojedete? No já do Slavkova u Brna, Do Beskyd, možná na Slovensko, potom na různý akce s veteránama a asi tak všechno.. A samozřejmě zámky, hrady a jiné památky


.....................................................................

Hečte! My máme zub!

7. června 2010 v 20:20 Moje bláboly
Ahojky tak už konečně (zdá se mi že celkem brzy) máme zub! Ptáte se kdo? Nomalej Víťánek. Dneska my to volala sestrička :-*. No úplně super. Mám radost.
Viki


Jo a minulý víkend u nás byl kamarád Bohoušek. Od té doby co jsem ho viděla naposled  (a to bylo dlouho) jak lezl po koberci už udělal pořádný (po)krok. Už chodí!

bohu

Kreslím Hannu Montanu

7. června 2010 v 20:10 Kreslím
Ikdyž vím že Hannah Montana není zrovna vhodné téma na autorský blog tak to sem dát musím. Mám ji ráda a může to být každému úplně jedno, líbí se mi jak zpívá. No nakreslila jsem ji
ahojky


Můj první kůň namalovaný voskovými pastely

7. června 2010 v 17:46 Kreslím
Tak nevim no.. Ale mně se to líbí tak uvidím váš názor
koník

Tak se vám to opět povedlo ;-)

1. června 2010 v 20:46 Moje bláboly
Tak jsem zjistila že jsem opravdu hodně citlivej člověk. Brácha mi řek že ať k němu v 7 (večer) přijdu že budou dávat dobraj film že viděl ukázky. No dávali Čivavu z Beverly Hils a ke konci tam byla scéna s jedním vlčákem kterého před několika lety vyhodili od policie kvůli čichu. No a na konci nějakej strážník na něj ukázal jako že ho bere do party a že z něho je opět policjtský pes . No a to už na mě bylo moc. Já když je něco dojemnýho tak bulim. No vydržela jsem před bratrem nebulet ale pak :D Prostě to nešlo vydržet. Achjo to je hrozný já na nic nemůžu koukat co má dobrej konec takže budu od teď koukat jenom na horory :D.. Né to nevydržim. No každopádně moje citlivá duše vám to sem napsala.


A výstava byla hezká:) doporučuji se přijet podívat pokud jste z Hořicka. Jo a taky jsem ladší o pár let. Je mi 12 a oni napsali že mi je 11 no takže jako :D