Srpen 2010

Talentmánia a Čs má talent..

30. srpna 2010 v 19:12 Moje bláboly
Ahojky takže píšu další článek na toto téma.. Vím že už ho psalo dost lidí jenže komu by to nedalo si zase rýpnout

Někdy v červnu začli dávat na Primě ukázky o tom že bude Česko Slovensko má talent. Řekla jsem si super alespoň už budou dávat v TV pořádnou soutěž a né nějaký trapárny ve stylu Superstar. No tak jsem se těšila a najednou koukám na novu a šup Talentmánia. Tak jsem se nad tím nějak nepozastavovala a jen jsem si řekla že to jsou opičáci a že by mě naštvalo kdyby to bylo oboje ve stejný den. Potom přišli kecy o legendární skupině ZAPA (o které nikdy nikdo neslyšel) a já si říkala co to zas bude. No pak ty reklamy bude to mánia mamama mánia atd. a v ní porotci bylo to děsný..No to je jedno udělám si tu nějaká srovnání pro klid mojí duše. Co je lepší udělám zeleně co horčí červeně


Srovnání č.1

Upoutávka
Prima Na Primě se mi upoutávka líbí. Hrozně dobře vymyělená a v kombinaci s tím jak tam jsou ukázky nějakých lidí jak něco předvádí a to jak jedou v té Tatře, no prostě hezké. 
Nova Nova si myslela že zaboduje s opravdu trapně vypadajícími porotci jak jsou napasovaní ve stříbrných oblečcích a tancují jak hlupáci a ještě se opičili po Abbě a to tím že začáteční písmena jmen tvoří název skupiny. Jinak já nevim ta písnička byla sice chytlavá že jsem si jí furt zpívala ale nelíbí se mi.

Srovnání č.2
Porotci
Prima Lucie Bílá byla trefa do černého. Opravdu moc mi tam sedí. Kraus a jeho humor je tentokrát dobře zvoleným a slovenský porotce (vypadlo mi jméno) je také dobrý.
Nova Banášová ať moderuje na to je dobrá ale porotce není její role. Troška ten mi tam nesedí vůbec a zbytek ujde.

Srovnání č.3
Celkový dojem
Prima Takže i když jsem Primě nevěřila má to suprový. Nic přeplácaného a to je dobře. Ono kdyby Prima dělala Talentmánii a Nova Cs má talent stejnak by byla lepší Prima protože ta to nemá přeplácaný a nemá to tak pomatený.
Nova Tady je vidět to tipické co Nova má. Vždy to bylo je a bude moc přehnané. Však superstar a X factor taky byli takoví jaký byli. Zkrátka to přeháněj.

Srovnání č.3
Moderátoři
Prima Možná že je dobře že není Mareš na Primě ale dosud moc neznámý Jakud Prachař který doposud nemoderoval a slovenský moderátor. Mareše se každý moc nasytí a je všude. Tito moderátoři jsou skvělý.
Nova No jak jsem již říkala no je to prostě Showman který je všude ale na jednu stranu není špatný. Ikdyž na Primě mi sedí moderátoři víc. A to s tím že budeme moderátorku vybírat nebylo tak špatný.

To je asi vše.. Každopádně já budu koukat na ČS má talent a vy si dělejte co chcete :)

Kladrubský hřebčín PHOTOOO

20. srpna 2010 v 10:13 Zvířata
Nedávno jsme byli v Chotusicích na burze a kousek od nich jsou Kladruby ♥ A tak se ségra rozhodla, že se pojedeme podívat na hijajáky (označení pro koně). Poté co mě její přítel stručně poučil, kde tam jsou jaká jatka a podobně, (zase si ze mně dělal srandu) dojeli jsme na místo. Prohlídka prošvihnuta o 10 minut no..
A tak jsem alespoň blikla koníky.. Kááása
Přístě prý pojedeme z burzy dřív abych tu prohlídku stihla
PS: Fotila jsem to skoro rozbitím foťákem aneb nejdřív vzít fotoaparát do dlaně a stranou s objektivem při zapnutí bouchat do dlaně. Až vyjede objektiv trošku ho povytáhněte prsty. Nyní můžete fotit.. Popis toho, jak fotím, tedy fotila jsem.
víc fotek v celém článku .)

Víťánek řídí auto FOTKA :)

19. srpna 2010 v 16:21 Lidé
Víťánek v akci aneb to co má nejraději, motory.. Tady zrovna řídí auto :)

Pixelky čert, robot a šipky

19. srpna 2010 v 9:22 Výrobky
Tak jsem vyráběla no... Není to nic profesionálního ale snaha byla. A kdyby náhodou vás svrběla ruka že i tuhle hrůzu chcete kopírovat tak prosim nekopírujte poněvadž byste mě velice naštvali a já bych vás musela nahlásit. Pokud se mě ovšem zeptáte a já řeknu že můžete dejte k článku odkaz na tento blog!

:)
:)
:)
:)
:)
.)
No to je vše :) Dala mi to ikdyž se nezdá asi 45 minut práce

Encyklopedie trvdí

18. srpna 2010 v 19:58 Moje bláboly
Strach                                                                 Baflumius Nebisous

Výskyt: Vyskytuje  se v každém koutu světa. Neexistuje místo kde by nebyl.

Popis: Strach je tvor žijící v našem mozku. Pokaždé si vymyslí něco co ho napadne, vreje nám to do mozku a my se pak bojíme a nemůžeme si dát říct. Někdy je tak originální že způsobuje strach třeba z nepořádku nebo tak, ovšem nepřecházejme k sestře fóbii. Strach je již velmi moderní a tak si v mozkou postaví obchodní dům, koupaliště a podobně v případě že je strachů více a nudí se. A tak vznikají velké metropole, nákupní zóny, kina, obchůdky a podobné vymoženosti dnešní doby. Zatímco dříve strachu stačilo to nejšpinavější místo v mozku teď už holt neví co by vymyslel. Strach už vetšinou nepracuje jako za sebe ale řídí vše počítačem, mobilem dokonce i televizí. Nyní už na úřadě (ano i ten v mozku máte) mohou strachy mít jména a tak v mém mozku údajně žije Bouřistrášek, Tmastráchánek , Vosostrach a Smrťobub. Nesnáším proto když mají pré a pustí se do mě všichni najednou.

Jak se bránit:Strachu se neubráníte jenom ho odložíte tím že na něj nebudete myslet. To víte mají něco jako hlásírnu a když na nějakou věc které se bojíte jenom trošku vzpomenete strachové už jsou na pozoru a páchají paseku.

Potrava: Živí ho to že se bojíte. Čím víc se bojíte tím víc on tloustne a tloustne. A tak můžete mít v mozku obézní městečko nebo anorektický park

Na závěr: Jediný kdo se v Africe pořádně nadlabne je strach ;)
strach obrázekProč jenom Twilight? Je to blbost!

10. srpna 2010 v 19:59 Moje bláboly
Projíždím si články na téma týdne. No co vám budu říkat. Copak upíři musí znamenat jenom tu pitomost twilight ságu. Já jsem to viděla a viděla jsem zatmění. Proboha o čem to je? Upír vegetarián, co je to za blbost? Upíři jsou krvelační a milují krev a né že ji budou sát jen ze zvířat. Vlkodlaci a upíři si pomáhají? Hahahahaha to jsem se zasmála.
http://img3.ceskatelevize.cz/program/porady/10186896996/foto09/m_03.jpg
Odkdy je to možné? Já opravdu netuším co je na tom filmu hezkého neboli povedeného. Ono kdyby tam Taylor nechodil se svou namakanou postavou bez trika rozhodně by vás to nebavilo tolik. Ale já se o tý pitomosti nechci bavit. Budu tedy psát o upírech a ne o "upírech".               Upír je někdo okom se vlastně neví jetsli žije nebo žil. Je o nich spousta povídek, příběhů ale fakta téměř žádná. Nedávno jsem někde četla že možná bylo nalezeno tělo upírky. Jenže jak to můžete poznat? Ty zuby ty může mít člověk takové špičaté no problem. Těžko říct jestli je to pravda nebo dobře prodaná a udělaná fikce. Pod pojmem upír vidím postavu zahalenou do černého kabátu. Obličej bledý a rudé rty. Takové tajemné oči, když se do nich zahledíte vidíte v nich plameny a zároveň sněhové vločky. Nevím, nevím ale ty oči když si představim, já vlastně nevim. Rozhodně bych nechtěla aby upíři byli jelikož bych se pak asi bála chodit spát. Je to krása a zároveň hrůza.

Našla jsem film Kněžna upír. Tady →http://www.ceskatelevize.cz/program/10186896996-31.05.2010.-10:50-1-knezna-upir.html můžete si o tom můžete přečíst. Docela bych to chtěla vidět.

Toť vše

Rozbitý foťák k narozkám

10. srpna 2010 v 15:01 Moje bláboly
Přesně tak 13tka je asi opravdu nešťastné číslo. Právě tento věk jsem včera slavila. Jenže se stalo něco smutného. Můj foťáček odešel navždy :( Už 2x byl rozbitý a oprava stála pomalu stjnou částku jako stál foťák. Tak už ho dávat opravit nebudu.
Na foťáku jsem se strašně moc naučila byl totiž mím prvním digitálem a foťákem vůbec

oznámení


Co jsem s ním vyfotila
Vyfotili jsme asi 20 000 fotek takže se mu ani nedivím
já
láska
Tatrička

léto

Neodsuzuji

7. srpna 2010 v 19:01 Moje bláboly
Ahojky
Anime jsem jednou sledovala. Byli mi asi 4 a koukala jsem na pokémona. V tu dobu se mi to zalíbilo. Měla jsem pokémona ráda. Jenže pak jsem začala chodit do školy a nějak jsem už přestala sledovat mého oblíbence a tak jsem kontakt s anime ztratila. No a abych pravdu řekla jednou jsem si pustila naruto a prostě mě to nevzalo. Ale kvůli tomu nemusím nadávat těm lidem kterým se to líbí. N ooni ti lidé co takhle animákům nadávájí ani nikdy anime neviděli a předem ho odsoudili. Co by vám to lidi udělalo kdyby jste se nejdřív na anime podívali a pak něco říkali. Třeba zrovna vás by to chytlo a pak by se další blbci naváželi do vás. Asi byste se divili jak jste tací mohli být. 

No a jinak. Prosimvás proč kopírujete jenom anime obrázky a vydáváte to za kvalitní článek? To by vás zabilo napsat alespoň nějaká slova?
No já už nevim co napsat. A tak přidám alespoň fotku. Sice ne Anime ale líbí se mi

Já už nemám co řít takže se loučím .)

Staré časy a já FOTO

7. srpna 2010 v 14:01 Ostatní
Tak se do mě pusťte... Hodnoťte Splnění tématu max. 10 bodů, ostrost max. 5 bodů, obsah max. 5 bodů a barevnost max. 5 bodů

Staré časy
Já..(Tedy moje oko)

Láska a život na vesnici FOTO

7. srpna 2010 v 13:55 Ostatní
Teď se pusťe vy do mě... Hodnoťte Splnění tématu max. 10 bodů, ostrost max. 5 bodů, obsah max. 5 bodů a barevnost max. 5 bodůLáska....
Je to láska mezi vnoučetem a babičkou. To je taky láska

Život na vesnici .....

FS vyhodnocení a nové zadání

6. srpna 2010 v 11:17
Předem se omlouvám ale byla jsem u kamarádkya nemohla jsem se dostat na blog proto tedy až dneska

Začnu novým tématem. Téma je dávné časy a speciální téma je moje fotka (tím myslím fotku vás)
To je asi vše posílejte mi to na mail hafling.i.lowe@seznam.cz a do předmětu napište vaši přezdívku. Do textu pak napište zda-li máte i Speciální téma. Obrázky můžete různě dodělávat ale né moc není to grafická soutěž ale fotografická tak to i mějte namysli.
hodnocení v celém článku

do 15.8.