Červenec 2013

Kočičí snění

17. července 2013 v 12:34 Zvířata
Mé prázniny se skládají pouze ze 2 činností; taneční a ležení. Abych to vysvětlila, kvůli tanečním, člověk nemůže nikam na dýl jak 3 dny a když už jsem si tedy naplánovala, že pojedu alespoň k sestře, ledviny se opět minulý týden přihlásily o pozornost, a tak jsem se svíjela v bolestech a horečkách v peřině. Dnes mi doktorka vzala krev z prstu a přísahám, že takovou ukrutnou zradu jsem ještě nezažila (mělo se jednat jen o kontrolu!), každopádně díky mým děsivým 5ti vteřinám bolesti zjistila, že už jsem v pořádku, tak alespoň tak.Jinak se mi předevčírem podařilo k sestře na chvilku vypadnout a dokonce i něco vyfotit. Nakonec jsem vybrala tuto fotku:


Ze Strašidelné Bažantnice

12. července 2013 v 10:37 Akce
Již tradičně proběhla v Bělohradě akce zvaná ,,Strašidelná Bažantnice". V roli strašidla jsem se ocitla již po 3. a tentokrát jsme dostali se spolužačkami role šmoulů. Bratr šel opět za růžového pantera a sestra s kamarádkou za hodné upírky.

Zasekla jsem se v Hladových hrách

10. července 2013 v 16:27 Hry, filmy knihy
Nikdy jsem nebyla na takové ty trháky, co čte každý jen proto, že je z toho bomba romantický film. Proto jsem vždy měla a mám averzi vůči Stmívání, nikdy jsem to nedočetla, nebavilo mě to, film mě také příliš neuchvátil, proto jsem si řekla, že takové trháky asi nebudou pravé ořechové pro mě.
Ale.
Nevím proč, ale jednou, když byly ještě Hunger Games v plínkách a teprve začínali na plátnech kin, jsem se rozhodla, že si přečtu první díl, poté si pustím film, konstatuji, že to byl další rádoby dobrý světoborec a půjdu dál. Pracně jsem si našla hry na internetu a četla si je na notebooku. Asi mě ta knížka musela opravdu chytit, jelikož jsem nikdy na e-knihy nebyla a většina mě elektronickým způsobem nezaujala, tato si mě ale naprosto získala. Je plná nepředvídatelných situací, (jako je jasné, že Katniss asi přežije, když jsou o ní ještě 2 další knihy, ale i ten způsob vás překvapí) zvratů, dojemných chvil a je v ní i nějaká romantika, ale naštěstí jí není moc, takže se celá kniha nemotá okolo líbání, ošahávání a však víte co mám na mysli.
Dobrá knihu jsem tedy dočetla, začetla jsem se i do druhého a následně i do třetího dílu.
Koukla jsem se tedy na film. Můj bože, nevím, jestli to bylo tím, že to byla nekvalitní nahrávka a nekvalitní titulky, ale tohle nebyly vůbec hry, jak jsem si je představovala a hlavně!!! Hurikán se tam jmenuje Gale (to zní jako kámen) a Routa je tam jako Rue. A celkově ten film nebyl tak dobrý jako kniha, takže jsem se opět předsvěčila, že knihy jsou vždy lepší. (Až na Pianistu, tam se stále rozhodnout nedokážu, co je lepší)