Akce

FOTO: No Name v Jičíně

14. září 2014 v 9:05
Včera jsem jela naposledy pomáhat do Jičína s festivatelm Jičín město pohádky, na kterém jsem pomáhala od úterý. Psali jsme Pohádkové noviny a já zejména fotila dění v Jičíně. A takovou odměnou mi byl včerejší koncert skupiny No Name. Díky vizitce novináře jsem se dostala až dopředu, takže jsem krásně viděla a mohla jsem fotit. Ráda bych vám nějaké fotografie ukázala, snad se vám budou líbit.

FOTO: rekonstrukce bitvy na Chlumu

6. července 2014 v 15:17
5.7.2014 proběhla na Chlumu rekonstrukce bitvy Hindenburg. Pojmenována je po 2. německém prezidentovi, který zde, ještě jako mladý, vedl vojsko k vítězství.

Ze Strašidelné Bažantnice

12. července 2013 v 10:37
Již tradičně proběhla v Bělohradě akce zvaná ,,Strašidelná Bažantnice". V roli strašidla jsem se ocitla již po 3. a tentokrát jsme dostali se spolužačkami role šmoulů. Bratr šel opět za růžového pantera a sestra s kamarádkou za hodné upírky.

Veteránem Českým rájem 2013

4. června 2013 v 11:18 | Terela
Nuž počasí se sice zrovna dvakrát nevydařilo, obvzlášť když jede člověk kabrioletem, ale budiž. Rallye VČR se jela letos už po 29., já osobně jsem se jí účastnila asi po 6. Na páteční vyjížďce jsme nebyli, jelikož jsem jela se školou na exkurzi do Terezína. Ale v sobotu o půl 8 už jsem stepovala před domem, čekajíc na zbytek posádky, včetně řidiče. Vytáhli jsme Tatru z garáže a vydali se po ose do kempu Rumcajs, po cestě jsme párkrát dolaďovali motor, vyměnili svíčku a mohlo se pokračovat. Transita jsme nechali v kempu a do Tatry naskočila i moje sestra, takže jsme byli kompletní a mohli jsme se vydat na Valdštejnské náměstí.

Osvobození (FOTO)

9. května 2013 v 22:03
Včera kousek od bydliště mé sestry opět proběhla mise Velichovky, čili akce, kdy přijela válečná vozidla, proběhl zajímavý výklad, pojednávající o oněch posledních dnech války v Československu, zkrátka to byla skvělá akce. Vzala jsem s sebou foťák a něco jsem nafotila

Sraz Tatrováků Beskydy 2012

7. února 2013 v 13:29
Na začátku září jsme už asi po 8mé jeli do Beskyd, resp. do Horní Bečvy na náš milovaný sraz tatrováků. Ať jedeme kamkoliv, tam se každý rok těšíme nejvíc, už je to taková krásná tradice. Na fotce nahoře můžete vidět naši partu. Jeli jsme 2mi transity, dohromady 12 lidí, vezli jsme 3 tatry, které jsou dohromady staré 264 let, na jedné odtahovce a 2 vlecích, ujeli jsme 270 km tam a 270 km zpět. Dohromady jsme seděli v autě nějakých 8 hodin, nepočítaje přestávky a tankování. Ale víte co? Stálo to za to. To jsou prostě Beskydy, to je prostě nádhera, to je to, kvůli čemu se těší člověk na září, ikdyž ví, že ho čeká škola.

Strašidelná Bažantnice

1. července 2012 v 9:43
Letos, už tradičně, proběhla akce zvaná Strašidelná Bažantnice. Číslo vám nepovim, ale vim že opravdu dost dobrovolníků, včetně mě a dalších 5ti lidí, utvořili cestu od lázní až ke kostalu Byšička. Cesta byla plná strašidel a pohádkových bytostí. Hrozně ráda bych vám sem dala fotky, ale jelikož jsem strašila, byla jsem na jednou místě a fotit jsem nemohla, no nevadí.
Tak a za co jsem byla? (nápověda, to prase nejsem)

Veteránem Českým rájem

4. června 2012 v 19:54
Tak jsem se vrátila! :D (Notak, to není zas tak hrozná zpráva!) Byli jsme na veteránské akci "Veteránem Českým rájem" na kterou jezdíme pravidelně už nějaký ten rok. Letos jsme byli na sobotní orientační jízdě a na nedělní spanilé jízdě (v pátek bylo hnusně tak jsme nejeli). Moc jsem si to tam užila, Český ráj, to je ráj. Jako na to že je to takový kousek, jsem na takových místech ještě nebyla, že bych se měla stydět!.
Jeli jsme nakonec jen jednou tatřičkou, druhá má něco s brzdama a ono ubrzdit kopce je težký i těma co tam jsou, natož skoro bez nich (tatra 11 má brzdy jen na zadní kola). Takže nic se neriskovalo a jeli jsme kabrioletem
Náš malý elegán
Tak jsme si nakonec domů odvezli pohár :D
Toto ošklivé to jsem já a vedle mě můj úžasný synovec
Mercédes
Miláášek Tatrá
V této boží budově byla rozprava
a nakonec takový dědeček, první sériově vyrábění automobil, Ford T

Když život řekne,, Leť", jdi na kolotoč!

16. května 2012 v 21:14

Partička fotky z natáčení

8. dubna 2012 v 13:26
24.2. jsem byla na natáčení Partičky v RockOpeře (díl z tohoto natáčení č. 35 a 37 (ten ječtě nebyl)) A samozřejmě mám fůru fotek :) Tyto jsou ty nej...
Áno Mrs. Teresa Aliyah Danglová
 
 

Reklama