Lidé

Lesní víly

12. února 2015 v 19:50
Ačkoli je ještě zima, já už dnes na focení přinesla dva květované věnečky pro své modelky, sestry Natku a Nelu. V bělohradské bažantnici jsme nafotily zhruba 270 fotek a bylo tedy z čeho vybírat. Docela jsem si zaexperimentovala a před objektiv jsem dávala kusy měchu, listí a jiné přírodniny a vznikaly zajímavé barevné efekty.
Vše Canon EOS 100D + Canon 75-300mm f 4,0-5,6, úprava v Zoneru

Flexaret a Terka

26. ledna 2015 v 15:16
Na moji novoroční nabídku focení zareagovala milá slečna od nás z Bělohradu. Chodíme dokonce i na stejnou školu, takže jsem nebyla nervózní z toho, že by to byl úplně cizí člověk. Ráda bych vám ukázala nějaké fotky, které ze vzájemné spolupráce vzešly.

I'm Potter

20. listopadu 2014 v 18:18
Je tomu už pár dní, co se slavil Halloween. Nikdy jsem tento svátek neměla příliš v oblibě, držela jsem se názoru, že to není český svátek atd. Ale teď si říkám, proč ne?
Vánoce nebo i Velikonoce, to nejsou originálně české svátky, slaví se po celém světě a nemají původ u nás. Ale stala se z nich tradice, nevidím žádný důvod, proč tak horlivě bránit tomu, aby se Halloween v Česku také slavil. A pak nechápu jeden argument. My Češi máme Dušičky, ne nějaký trapný americký Halloween.
Pokud vím, Dušičky se v Česku slaví. A rozhodně se s tím nepřestane proto, že by lidé začali své zahrady zdobit dýněmi a děti oblékat do hororových kostýmů. Ne.
Neříkám, že od příštího roku musí všichni slavit Halloween, jen říkám, že by tu měla být větší tolerance a pochopoení těch lidí, kteří by rádi něco takového zavedli a společně se pobavili.

My letos se sestřinými syny na Halloweenskou akci vyrazili. A byla to vážně legrace! Staršího Víťu jsem oblékla jako Harryho Pottera, dokonce jsem se dala i na šití na stroji.
No není kouzelný?

Labutí muž

17. listopadu 2014 v 10:05
Je to už skoro měsíc, co jsem vytáhla brzy ráno ven bratra. Viděla jsem totiž, že venku je mlha a tu já tak moc potřebovala pro jednu sérii fotek, kterou jsem si dlouho připravovala. Den předtím jsem totiž neúspěšně obešla všechny obchody ve městě a ptala jsem se po dýmovničkách nebo nějakých výbušninách, které dokáží simulovat kouř. Popravdě se divím, že na mě nezavolali nějakou protiteroristickou policii.

A tak pro mě tato ranní mlha byla vytaženým trnem z paty a já nasedla s bráchou do auta a dojeli jsme k rybníku, na kterém se pomalu vznášela mlha.

A výsledky?

Útěk z pohádky

4. října 2014 v 17:55
Dnes jsem byla konečně fotit s kamarádkou. Po nějakých těch přípravách jsme se vydali na krátkou cestu na nádraží,kde focení probíhalo. Ráda bych vám ukázala 2 fotografie ze série ,,útěk z pohádky", snad se vám budou líbit :)

Painting is my drug!

31. března 2013 v 20:38
Nesnáším Jillian Michaels!
No dobrá, né tak zhurta, prostě jsem začala, po několikerých doporučeních cvičit 30 day shreed. Tak jsem tedy začala cvičit. Tahleta ženské je ďábel, usmívá se na vás, ale ne mile, z očí jí sálají slova typu ,,Notak ty lemro, mákni, dělej!" . Jenže člověk takovou ženu nemůže nesnášet, nejde to, jestli díky ní budu vypadat líp, asi se k ní začnu modlit. Avšak pořád mi chybí 29 cvičení, což je neskutečné číslo, ale já věřím, že vydržím!

Jinak už mi zbývá ani ne měsíc do přijímaček, nervy pracují na 100% procent, neumím vzorečky na geometrii, ikdyž se je učím furt dokola, ukázkové přijímačky z matematiky naprosto nedávám, většinou mám dobře tak polovinu. Jedinné, čím se odreágovávám, co je má droga, je malování. Někdy by si ty barvy člověk nejraději napumpoval do žil...

Focení: Radka

12. srpna 2012 v 19:14
Dnes jsme vstávala o půl jedné, takže jsem měla ke snídani rajskou s jednim knedlíkem, což bylo hned po ránu vanikající. Potom jsem se asi půl hodiny snažila neusnout znovu a proto jsem zavolala kamarádce jestli nemá čas, že mám náladu fotit. Takže jsme vzali foťáky a šli fotit. No a toto je výsledek mého Křápíka, fotky od radky ještě nemám

Focení: Sára

8. srpna 2012 v 23:15
Hrozně mě baví fotit lidi, přestože nevlastním nějak kvalitní foťák který by dělal dokonalé fotky, fotím hrozně ráda. Nejtěžší věcí je ale sehnat někoho, kdo se fotit nechá, kdo mi bude šaškovat před křápíkem, ač jsem tomu nevěřila, nějaká taková osoba se našla a jsem za to ráda. Je to Sára moje skvělá kámoška, se kterou trávím opravdu dost času o prázdninách (poslední 2 týdny snad každý den :D , takže když jsem se jí zeptala jestli jí můžu fotit,řekla že ano, což mě opravdu potěšilo. Sbalili jsme tedy oblečení a vyrazili

Výtvarné dílny pro děti na téma Japonsko

18. května 2012 v 17:30

Vojáci z Velichovek

16. května 2012 v 21:40

Víťánek řídí auto FOTKA :)

19. srpna 2010 v 16:21
Víťánek v akci aneb to co má nejraději, motory.. Tady zrovna řídí auto :)
 
 

Reklama